Croparadise Hostel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Sportactiviteiten

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit comfortabele Croparadise Hostel Split ligt binnen 25 minuten wandelafstand van Poljudstadion en beschikt over wifi in openbare gebieden.

    Het hostel heeft een centrale locatie op alleen 1 km verwijderd van Archeologisch Museum van Split en in de onmiddellijke nabijheid van winkelmogelijkheden zoals de Groene Markt. Dit comfortabele hostel is op 6 minuten lopen van het Maritiem Museum van Kroatië gesitueerd. De Galerie Mestrovic is een van de culturele hoogtepunten in de buurt van Croparadise hostel, op 2 km afstand.

    Dit hostel is gunstig gelegen op circa 150 meter verwijderd van Sug Restaurant, waar je kunt genieten van gezonde gerechten, en Adriatic Sushi & Oyster Bar Split, gespecialiseerd in de Japanse keuken, ligt op 150 meter afstand. Croparadise hostel is ook uitgerust met een gedeelde keuken. Deze accommodatie is op 5 minuten wandelen van Trznica bushalte en op een korte afstand van van Split station gelegen. Gasten kunnen gebruik maken van autoverhuur.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Croparadise Hostel Split

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Wastafels foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Wastafels foto Croparadise Hostel Split Kamer foto
    Double Kamer

    Grootte: 12 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Wastafels foto Croparadise Hostel Split Kamer foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 17 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Keuken foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Keuken foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Bedden foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Keuken foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Keuken foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Interieur foto
    Double Kamer

    Grootte: 12 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Keuken foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Keuken foto
    Private Bathroom Triple Room

    Grootte: 17 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Andere info foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto
    Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Andere info foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto
    Standaard Double Kamer

    Grootte: 12 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Andere info foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Kamer foto Croparadise Hostel Split Bedden foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Toiletten foto Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto Croparadise Hostel Split Bedden foto
    Basic Driepersoonskamer

    Grootte: 17 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Voorzieningen foto Croparadise Hostel Split Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 35 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Private Bathroom Double Room

    Grootte: 15 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Croparadise Hostel Split Faciliteiten foto
    Appartement op de Begane Grond

    Grootte: 35 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Croparadise Hostel Split

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Split
    23.7 km

    Treinstations (1)

    Treinstation van Split
    600 m

    Bezienswaardigheden (10)

    Froggyland
    250 m
    The Peristyle of Diocletian's Palace
    250 m
    Jaman Art Center
    250 m
    Fruitplein
    250 m
    Riva promenade walk
    250 m
    Tempel van Jupiter
    250 m
    Museum of Fine Art
    250 m
    Stadsklok
    250 m
    Boulevard van Split
    250 m
    Paleis van Diocletianus
    450 m

    Gastbeoordelingen van Croparadise Hostel Split

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in het comfortabele Croparadise hostel?
      Je vindt zeker een gedeelde keuken in het comfortabele Croparadise hostel.
    • Welke fascinerende attracties zijn het ontdekken waard in de buurt van de accommodatie?
      Bezoekers van de accommodatie kunnen een belangrijke bezienswaardigheid verkennen, de Riva (Split), die op 650 meter afstand is.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Croparadise Hostel Split